YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

CRM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

CRM, şiketler için uzun vadeli stratejik bir iş kararıdır. ZENO olarak CRM projelerinizin her aşamasında iş ihtiyaçlarınıza uygun olarak CRM danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı CRM projelerinde görev almış uzman ekibimizin tecrübeleri, başarı hikayesi olmuş projelerimiz ve müşterilerimizin memnuniyeti ile sizlere başarılı bir CRM sisteminin garantisini veriyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi alanında uzman bir şirket olan ZENO, ön analizden ihtiyaçların tanımlanmasına, çözümün uyarlanmasından kullanıcı adaptasyonuna, servis hizmetlerine kadar her aşamada rehberlik eder.

CRM projelerinizde yol haritasının belirlenmesi, projelerin gerçekleştirilmesi, yaygınlaştırılması için gereken proaktif keşif, planlama ve eğitimler, CRM ve diğer sistemlerde toplanan verilerin CRM süreçlerine girdi olarak değerlendirilmesi ve sonuçların raporlanması gibi konularda sizlere profesyonel hizmet sağlamaktayız.

ZENO olarak, CRM projelerinizde zaman kaybetmeden, en uygun donanım, yazılım ve lisans yatırımlarınız ile şirketinizin kaynaklarını boşa tüketmeden, kısa sürede pozitif geri dönüşleri somut bir şekilde ölçebileceğiniz sistemler kurmaktayız.