YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

FlowcaT NEDİR?

FlowCAT, kurumların iş uygulamalarını hızlı ve düşük maliyetle oluşturmalarını olanak sağlayan bir geliştirme platformudur. FlowCAT, kullanıcı fikirlerini akış diyagramlarına dönüştüren, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Geliştirmiş olduğumuz ürün,  yazılım geliştirme süreçlerinde, işletmelerin maliyetlerinin en aza indirilmesini ve değişikliklerin kolayca yönetilmesini sağlamaktadır. Yeni gereksinim ihtiyacı doğduğunda sadece yeni bir akış diyagramı tasarlanıp otomatik olarak Web / Mobil uygulamaya dönüştürülebilir. FlowCAT’in Web motoru sayesinde oluşturulan diyagramlar tamamen işlevsel ve entegre web uygulamalarına dönüştürülebilir.

Verilerin depolanması için endüstri standartı veritabanı sistemlerinden yararlanılır ve bilgiler bir platform olarak API aracılığıyla sunulur.

LOW – CODE NEDİR ?

Low – Code, uygulama geliştirmeye yönelik görsel bir geliştirme yaklaşımıdır. Low – Code, grafik kullanıcı arabirimi aracılığıyla sürükle – bırak model tabanını kullanarak, Web ve Mobil uygulamalar için uygulama tasarımını kolaylaştırmaktadır. FlowCAT, uygulamaları tasarlamak ve iş yükünü hafifletmek için bu yaklaşımı kullanmaktadır.

Low – Code uygulamaların düşük geliştirme maliyeti ve kolay dağıtım özelliklerine sahip olmasıyla bu platform pazar payının büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamaktadır.