YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

Gizlilik Politikamız

Gizlilik politikamız, ZENO’ya ait ürünleri kullanırken bizimle paylaşmış olduğunuz bilgileri nasıl kullanacağınızı belirler.

ZENO paylaşmış olduğunuz bilgilerin gizliliğine önem verir ve bu bilgilerin saklanması için gerekli önlemleri alır. Ürünlerimizle ilgili size ait bir bilgi, tarafımızdan isteniyor ise, bu bilginin gizliliği için gerekli önlemleri almaktayız. Gizlilik politikamız ile ilgili güncelleme olması durumunda, gerekli bilgiler bu sayfa üzerinden paylaşılacaktır.

Sizin rızanız olmaksızın, gizlilik içeren her türlü bilgi saklanır; diğer kişi ve kurumlarla paylaşılmaz. ZENO, gizliliğinize önem verir, ve size ait bir bilginin kişi ve kurumlara satılmaması için gerekli önlemleri alır.

 

Güvenlik

Kişisel verilerinizin güvenliği bizim için en üst düzeyde önem taşır. Ancak, internet üzerinden paylaşılan veriler, veya internet üzerinde saklanan verilerin güvenliği tam ve kesin olarak sağlanamamaktadır. ZENO, verilerinizin güvenliği ve kişisel bilgilerinizin korunması açısından gerekli adımları atar ve önlemleri alır. Ancak buna rağmen internet teknolojilerindeki açıklardan kaynaklı sebeplerden oluşabilecek sızmalardan Zeno sorumlu değildir.