YTÜ, Davutpaşa Kampüsü - Teknopark C1-109

uyarlama ve geliştirme

Sektörel proje uyarlama deneyimi kazanmış ekip arkadaşlarımız ile CRM projelerinizin analiz safhasından hayata geçene kadar tüm süreçlerinde yer alarak anahtar teslim projeler sunmaktayız.

Gereksinimlerinizi detaylı bir şekilde analiz ederek iş süreçlerinizi doğru bir şekilde CRM üzerinde kurgulamaktayız. Belirlenmiş iş ihtiyaçlarınıza uygun olarak esnek, parametrik, farklı sistemlerle entegre CRM projeleri geliştirmekteyiz.

Microsoft Dynamics CRM ile sektörünüze, işletmenizin süreçlerine özel çözümler sunar, aynı zamanda kullanıcı dostudur, çünkü tanıdık Microsoft Uygulamaları gibi arayüzlere sahip olurlar.

CRM projelerinizin başlangıcından teslim edilene kadar ki tüm safhalarında Microsoft tarafından önerilen SureStep proje metodolojisini kullanmaktayız. Projeleirn her aşamasından sonra gerekli çıktıları  müşterilerimize teslim ederek gerekli onayları almaktayız. Sure Step proje metodolojisi ile projede gerekli rol ve görev dağılımları yapılarak verimli bir şekilde projenin ilerlemesini sağlamaktayız.